Şifa Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi | Şifa Koleji Anadolu Lisesi

 

NEDEN

ŞİFA OKULLARI ?

Şifa koleji olarak 2012-2013 eğitim ve öğretim yılında eğitim sektörüne “Türkiye’nin En Büyük Özel Anadolu Sağlık Meslek Lisesi” olarak hızlı ve başarılı bir giriş yaptık. “Geleceğe Şifa Dağıtıyoruz” misyonu ile yola çıkan kurumumuz, sağlık sektörüne en iyi ara eleman yetiştiren bir marka olmayı hedeflemektedir.

Aynı zamanda hem Özel Anadolu Lisesi hem de Özel Sağlık Lisesi olarak 2 ayrı eğitim dalında hizmet veren okulumuz, gençlere kendi istedikleri geleceklerini yaratma imkanı vermektedir.

Bu anlamda, alanında uzman profesyonel eğitim kadromuz ile eğitimi en üst noktada öğrencilerimize sunuyoruz. 20 kişilik özel sınıflarda, akıllı tahta ile interaktif eğitim veriyor, Antalya’nın ünlü Profesör ve Doçentlerini uygulamalı sağlık derslerimize misafir ediyoruz.

Okulumuzun Anadolu Lisesi bölümünde öğrencileri üniversite sınavına en iyi şekilde hazırlayan eğitim kadromuz ve ders müfredatımız ile Antalya'da geleceğe iz bırakacak gençler yetiştiriyoruz.

İngilizce, Almanca ve Rusça dillerinde seçmeli eğitim imkanına sahip olan öğrencilerimiz, hem meslek sahibi oluyor, hem de eğitimlerini en üst noktaya taşıyabilecek bilgiye ulaşıyorlar.

Profesyonel rehberlik servisi kadromuz ile okul, aile ve öğrenci üçgeninin en sağlıklı şekilde yürümesini sağlıyor, velilerimizi eğitim bir parçası haline getiriyoruz.